1% na rozbudowę Hospicjum

Szanowni Mieszkańcy Gliwic i okolic, dziękujemy Wam za zaangażowanie w rozbudowę Hospicjum. Chętnie bierzecie udział w kweście I listopadowej, dołączacie się do wielu akcji organizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „Hospicjum”. Jesteśmy świadomi, że bez Waszego wsparcia Hospicjum w Gliwicach nie istniałoby a jeśli nawet, to nie bylibyśmy w stanie stworzyć ludziom cierpiącym namiastki domu, którym powinna być nasza placówka w ostatnich dniach ich życia.

Co zrobiliśmy za wsparcie

Każdego dnia działamy na rzecz rozbudowy Hospicjum. Dzięki niej, przebywający tu chorzy będą czuli się komfortowo. Każda sala chorych ma być jak pokój. Będą to pokoje 1 lub 2 osobowe. Chcemy, żeby każdy, kto przebywa na oddziale miał zapewniony najwyższy standard zarówno opieki jak i mieszkania. Dodatkowo pojawi się sala wykładowa, w której będziemy szkolić przyszłych lekarzy opieki paliatywnej. Do tej pory zakończyliśmy etap projektowania. Za kilka miesięcy (okolice czerwca) na plac hospicjum wjadą pierwsze maszyny i zacznie się rozbudowa. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po kilku latach przygotowań możemy powiedzieć „Budujemy!”.

Wesprzyj

Koszt rozbudowy jest ogromny. Wszelkie kalkulacje pokazują wiele zer w kwocie docelowej. Samo patrzenie na nią powoduje dreszcze. Jeśli możesz:

• przekaż 1 % podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum w Gliwicach KRS  0000001834
  • lub wpłać dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych „Hospicjum”
    w Gliwicach na poniższy rachunek bankowy.

…a może masz inny pomysł jak wesprzeć rozbudowę ?

Zostańmy w kontakcie.

Wszystkie informacje dotyczące rozbudowy Hospicjum znajdziecie Państwo na stronie https://hospicjum.gliwice.pl . Zaglądajcie tutaj często i pozostańmy w kontakcie.