22 lata temu powstało Hospicjum Miłosierdzia Bożego

Szanowni Państwo- 22 lata temu 01 kwietnia powstało Hospicjum Miłosierdzia Bożego. Miejsce szczególne, gdzie najwyższą wartością był i jest zawsze człowiek; gdzie życie przeplata się ze śmiercią.
Z tej okazji drodzy współpracownicy i wolontariusze dziękuję za Waszą codzienną ciężką pracę. Za to, że często Wasze działanie przekracza zakres obowiązków, a „górę” bierze pomoc choremu i jego rodzinie.
Dziękuję Wam drodzy darczyńcy, że o nas pamiętacie i dajecie nam pewność, że razem damy radę pokonać trudności.
Oby te wszystkie lata które minęły i które przed nami, wzbogaciły nas w wiarę i nadzieję w głęboki sens pomagania.
Małgorzata Szymczyk- Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum w Gliwicach.