Szkolenie dla kandydatów na wolontariuszy!

Szkolenie dla kandydatów na wolontariuszy!
Jeśli chcesz zostać wolontariuszem hospicyjnym zgłoś swój udział w szkoleniu. Proszę o przesłanie swoich danych (imię, nazwisko, adres, pesel i nr telefonu) na adres h.czarska@hospicjum.gliwice.pl lub sms na nr 608010358.
Mamy ograniczoną liczbę miejsc!
Szkolenie trwa 5 tygodni w godzinach od godz. 17:00 do 19:00.
Plan szkolenia:
-08.02 środa wprowadzenie do wolontariatu
-15.02 środa część pielęgniarska
-22.02 środa część lekarska
-02.03 czwartek część psychologiczna
-08.03 środa część rehabilitacyjna i zakończenie.
Kandydat na wolontariusza musi także przejść kwalifikację psychologiczną w trakcie trwania szkolenia.
Osoby które ukończą szkolenie teoretyczne i pozytywnie przejdą rozmowę z psychologiem i koordynatorem mogą rozpocząć wolontariat w hospicjum (na okres próbny 3 miesiące) pod opieką starszych stażem wolontariuszy.
Wszyscy wolontariusze muszą okazać aktualne szczepienia przeciwko Covid19 oraz badania sanitarno-epidemiczne. Jest to warunek konieczny ze względu na bezpieczeństwo naszych pacjentów.