Turniej charytatywny „Gramy dla Hospicjum”

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w turnieju charytatywnym ,,Gramy dla Hospicjum !” 2023.

Szczególne podziękowania składamy Panu Markowi Ślibodzie naszemu Gospodarzowi i pomysłodawcy całej imprezy oraz jego Zespołowi, który nie szczędził sił i serca angażując się w realizację tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy Darczyńcom, za wsparcie finansowe i materialne, dzięki któremu udało się osiągnąć wszystkie zamierzone cele.

Drodzy Zawodnicy, Wam dziękujemy za wspaniałą zabawę i zdrową rywalizację, dzięki której udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy oraz połączyć przyjemne z pożytecznym.

Dzięki tej współpracy udało się zebrać kwotę 91 tyś. zł z przeznaczeniem na wsparcie działalności Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach – na zapewnienie pacjentom godnych warunków bytowych. Wasza inicjatywa pozwoli na podniesienie jakości życia naszych podopiecznych w tych ostatnich chwilach, tak by mogli odchodzić w spokoju, bez bólu, w otoczeniu oddanych i przyjaznych im ludzi.

Drodzy Państwo, dzięki takim akcjom czujemy, że w naszych wysiłkach nie pozostajemy sami.

Dziękujemy Wam za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności międzyludzkiej.

Pozostajemy z wyrazami wdzięczności oraz życzeniami wytrwałości w czynieniu dobra w przyszłości.

Dyrekcja i Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum w Gliwicach