Pomoc psychologiczna dla rodzin Domek Dobrych Serc

DOMEK DOBRYCH SERC 
grupa wsparcia dla dzieci doświadczających choroby w rodzinie

Domek dobrych Serc to działająca od 5 lat grupa wsparcia dla dzieci doświadczających choroby w rodzinie. Grupę prowadzi doświadczona kadra psychologów, pedagogów oraz wolontariuszy. Celem naszych zajęć jest umożliwienie uczestnikom wyrażenia swoich przeżyć i emocji w ukierunkowanej zabawie. W trakcie zajęć dla dzieci jednocześnie zbiera się grupa wsparcia dla rodziców dająca możliwość grupowych i indywidualnych kontaktów z psychologiem, a także wymianę doświadczeń z osobami w podobnej sytuacji. Oprócz comiesięcznych spotkań organizujemy wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe, wspieramy rodziny w trudnej sytuacji materialnej. Grupa ma charakter otwarty co oznacza, że cały czas czekamy na nowych uczestników. Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji pod numerem telefonu 603 173 479

 

Kasia Heise

Psycholog i psychoterapeuta w drodze do certyfikatu Ukończyła Kurs Psychoterapii Psychoanalitycznej organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Dr J. Babińskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie kliniczne rozwija stale – pracuje w Gliwickim Hospicjum oraz na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu w Toszku, odbyła staże praktyczne w placówkach klinicznych: Szpital im. J. Babińskiego w Krakowie, Oddział Dzienny Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach.W pracy z pacjentem dąży do znalezienia nowej perspektywy rozumienia problemu oraz wewnętrznych zasobów w drodze do zdrowia i rozwoju osobistego.

  

 


Joanna Malcherczyk

Jestem psychoterapeutą w trakcie kształcenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Ukończyłam szkolenia podnoszące kwalifikacje, takie jak: Diagnoza Kliniczna DSM IV, Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa, Integratywna MetaSystemowa psychoterapia zaburzeń lękowych, Integratywna MetaSystemowa psychoterapia depresji. Przez 15 lat pracowałam w szkole jako nauczyciel. Obecnie mam własny Gabinet Psychoterapii w Zabrzu. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, trenuję capoeirę, lubię tańczyć.

 

Skip to content